Nyílvántartás frissítése

Tisztelt Lakosság!

A Tótkomlósi Evangélikus Egyházközség, mint az Ó- temető és az Új- temető fenntartója egy új, a szakhatóságok által előírt temető nyilvántartásra köteles áttérni. A nyilvántartás csak akkor lesz pontos, megbízható és könnyen áttekinthető, ha minél részletesebb adatokkal rendelkezünk a sírhelyekről és gondozóikról. Ha egy sírhely gondozója ismeretlen és megváltása a lejáratot követő éven belül nem történik meg, akkor a sírhely újra kiadható vagy megszüntethető.

Mivel jelenleg nagyon sok olyan sírhely van, melynek gondozója ismeretlen és megváltva sincs, sajnos meg kell tennünk ezeket a lépéseket. Amennyiben a két fent említett temető valamelyikében van olyan sírhely melynek Ön a gondozója /akkor is, ha meg van váltva a sírhely/, kérjük, hogy adategyeztetés céljából keresse fel a Tótkomlós, Luther u. 1. szám alatti lelkészi hivatalt.

Ha vannak olyan vidéken élő ismerőseik, akik szintén érintettek lehetnek ebben az ügyben, kérjük tájékoztassa őket, vagy jelezze felénk személyesen a fenti címen vagy a 68/460-820-as telefonszámon.

Együttműködésüket előre is köszönjük.

Tótkomlósi Evangélikus Egyházközség